24

24


Šestihranné pastelky +5. Silná tuha 2.8 mm je vyrobena z vysoce kvalitních pigmentů spojených tekutým voskem čímž velmi snadno nanáší fantastické barvy, které je možné i míchat či použití několika vrstev barev přes sebe.

Povrch je upraven že pastelka neklouže v prstech ale pevně sedí. Snadné kreslení.
Bruynzeel® jsou jediné pastelky, které se nikomu nepolámaly během 20 let prodeje v ČR.
Precizní Holandská výroba vám přinese výrazně lepší zážitek z kreslení při srovnání s jinými produkty.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Sada vysoce kvalitních pastelek pro děti 24 nejoblíbenějších barev. Silná tuha 2.8 mm je vyrobena z vysoce kvalitních pigmentů spojených tekutým voskem čímž velmi snadno nanáší fantastické barvy, které je možné i míchat či použití několika vrstev barev přes sebe.  Při kreslení zažíváte měkký pocit, tuha se nedrolí, nezadrhává a tak je možné zpracování i nejmenších detailů.

Precizní Holandská výroba vám přinese výrazně lepší zážitek při srovnání s jinými produkty.

Speciálně je taky upraven povrch pastelky, ta pak neklouže v prstech, ale pevně sedí. Snadné kreslení. Vyrobené z cedrového dřeva s přesností 0.05 mm, slepeno 2 lepidly po celé délce a pak je prakticky nemožné aby se tuha polámala. Bruynzeel osloví i děti, které kreslení nebaví.

• Spolehlivé výrobky, kterými se všichni těší po mnoho let.

Bruynzeel® jsou jediné pastelky, které se nikomu nepolámaly během 20 let prodeje po školkách v ČR.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

24 pastelek v kovové etuji. Tyto barevné tužky musí mít každá školní taška! Jádro tužek je vyrobeno z vysoce kvalitních pigmentů, které jim dodávají dobrý barevný výstup. Ideální pro použití během předmětů, jako je kreslení, matematika nebo biologie. Tužky jsou uloženy v kompaktní nádobě, takže se snadno nosí. Bezlepkový. Všechny tužky Bruynzeel jsou pečlivě vyrobeny ze dřeva zodpovědného původu. 

Silná tuha 2.8 mm je vyrobena z vysoce kvalitních pigmentů spojených tekutým voskem čímž velmi snadno nanáší fantastické barvy, které je možné i míchat či použití několika vrstev barev přes sebe.  Při kreslení zažíváte měkký pocit, tuha se nedrolí, nezadrhává a tak je možné zpracování i nejmenších detailů. Precizní Holandská výroba vám přinese výrazně lepší zážitek při srovnání s jinými produkty. Speciálně je taky upraven povrch pastelky, ta pak neklouže v prstech, ale pevně sedí. Snadné kreslení. Vyrobené z cedrového dřeva s přesností 0.05 mm, slepeno 2 lepidly po celé délce a pak je prakticky nemožné aby se tuha polámala. Bruynzeel osloví i děti, které kreslení nebaví.

Spolehlivé výrobky, kterými se všichni těší po mnoho let.

Bruynzeel® jsou jediné pastelky, které se nikomu nepolámaly během 20 let prodeje po školkách v ČR.