18

18


Speciální kovová etuje 12 + 6 grátis, obsahuje 16 pastelek s nejoblíbenějšími odstíny + 2 grafitové tužky HB. 
Silná tuha 2.8 mm je vyrobena z vysoce kvalitních pigmentů spojených tekutým voskem čímž velmi snadno nanáší fantastické barvy, které je možné i míchat či použití několika vrstev barev přes sebe. 
Při kreslení zažíváte měkký pocit, tuha se nedrolí, nezadrhává a tak je možné zpracování i nejmenších detailů. Precizní Holandská výroba vám přinese výrazně lepší zážitek při srovnání s jinými produkty. Speciálně je taky upraven povrch pastelky, ta pak neklouže v prstech, ale pevně sedí. Snadné kreslení. Bruynzeel osloví i děti, které kreslení nebaví.

Vyrobené z cedrového dřeva s přesností 0.05 mm, slepeno různými 2 lepidly po celé délce, ne pouze 3.5 cm od kraje pastelky. Jedním lepidlem je přilepena tuha ke dřevu a jiným lepidlem je slepeno dřevo. Pak je prakticky nemožné aby se tuha polámala. Což potvrzují zákazníci ze školek.
Ořezávátka bruynzeel® jsou vysoké kvality, ostrá a navržena pro snadné ořezávání. Tupé ořezávátko, neořezává, ale ulamuje dřevo i s tuhou. Stačí max. 3x otočit ořezávátkem a je ořezáno!
bruynzeel®, spolehlivé výrobky, kterými se všichni těší po mnoho let.

bruynzeel 60212218 Pastelky sada 12+6 gratis 16 barev + 2 Tužky HB

Běžná cena 190,00 Kč Cena 179,00 Kč -11,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Speciální pastelková sada 12 + 6 grátis v kovové etuji, obsahuje 16 pastelek s nejoblíbenějšími odstíny + 2 grafitové tužky HB.

  • Tyto barevné tužky jsou nutností pro každou školní tašku!
  • Ideální pro použití v předmětech, jako je kreslení, matematika nebo biologie.
  • Tužky jsou uloženy v kompaktním obalu, takže se snadno přenášejí.
  • Všechny tužky Bruynzeel jsou pečlivě vyrobeny ze zodpovědně získaného dřeva.
  • Silná tuha 2.8 mm je vyrobena z vysoce kvalitních pigmentů spojených tekutým voskem čímž velmi snadno nanáší fantastické barvy, které je možné i míchat či použití několika vrstev barev přes sebe.
  • Precizní výroba vám přinese výrazně lepší zážitek při srovnání s jinými produkty.
  • Speciálně je taky upraven povrch pastelky, ta pak neklouže v prstech.
  • Snadné kreslení.
  • Bruynzeel osloví i děti, které kreslení nebaví.

Vyrobené z cedrového dřeva s přesností 0.05 mm, slepeno různými 2 lepidly po celé délce, ne pouze 3.5 cm od kraje pastelky. Jedním lepidlem je přilepena tuha ke dřevu a jiným lepidlem je slepeno dřevo. Pak je prakticky nemožné aby se tuha polámala. Což potvrzují zákazníci ze škol.

  • Ořezávátka bruynzeel® jsou vysoké kvality, ostrá a navržena pro snadné ořezávání. Tupé ořezávátko, neořezává, ale ulamuje dřevo i s tuhou. Stačí max. 3x otočit ořezávátkem a je ořezáno!

bruynzeel®, spolehlivé výrobky, kterými se všichni těší po mnoho let.