Akrylové barvy 20 ml

Akrylové barvy 20 ml


Akrylové barvy Solo Goya od přední německé značky Kreul představují univerzální umělecké barvy nejvyšší kvality, neboť nabízejí širokou škálu zářivých a Intenzivních akrylových barev. Jsou mimořádně žádané a patří také mezi nejoblíbenější akrylové barvy. Mají nezastupitelné místo ve výtvarném umění, protože obsahují vysoký podíl pigmentů, které tvoří nejjemnější disperze, a zachovávají tak přesnost, jemnost a dokonalé krytí. Jsou vhodné na různé povrchy, včetně malířského plátna, dřeva, papíru, textilu, skla atd. Jsou ideální pro začátečníky, amatérské umělce i pro profesionální malíře. Sada obsahuje 48 akrylových barev o objemu 20 ml.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

SOLO GOYA akrylové barvy jsou to nejlepší, co Vám můžeme nabídnout. Jsou to vysoce pigmentované barvy v akademické kvalitě, které jsou vhodné jak pro studenty a umělce, tak i pro každého běžného uživatele. Tyto krémové akrylové barvy jsou vyráběné v Německu, čemuž odpovídá i jejich velká kvalita. Naleznete zde mnoho krásných odstínů, a to včetně metalických a třpytivých. Jejich velkou výhodou je, že jsou použitelné do interiéru i exteriéru. Jsou ideální pro malování na papír, kartón, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži a mnoho umělých povrchů.

Sada obsahuje 48 vysoce pigmentovaných uměleckých akrylových barev, tedy téměř kompletní spektrum barev SOLO GOYA, včetně fluorescenčních neonových barev. Ideální sada pro začátky s akrylovou malbou i pro malířské profesionály, kteří si chtějí vyzkoušet různé základní odstíny, barevné gradace a efektové barvy v malých tubách.

Sada Solo Goya 48 barev obsahuje: 48 x akrylová barva SOLO GOYA 20 ml (bílá, slonová kost, citronová, žlutá světlá, kadmiově žlutá, indická žlutá, pastelová růžová, růžová, terakotová, meruňková, tmavá oranžová, vermilion, pravá červená, karmínová červená, purpurová, vínová červená, fialová, bleděmodrá, základní modrá, modrá cerulean, kobaltová modrá, ultramarínová modrá, tyrkysová světlá, tyrkysová, bledězelená, žlutozelená, základní zelená, tmavě zelená, listová zelená, zelená zemitá, béžová, světle žlutý jasan, zlatý jasan, červená pálená siena, tmavá oxidová hněď, tmavá hněď, neutrální šedá, černá, stříbrná, zlatá, měděná, fluorescenční žlutá, fluorescenční růžová, perleťová bílá, jantar, rubínová, safírová, antracitová)

SOLO GOYA akrylové barvy

 • jsou na vodní bázi
 • po zaschnutí jsou matné
 • mají vysokou barevnou intenzitu a brilantní zářivost
 • velmi dobře kryjí a obsahují pigmenty proti vyblednutí
 • mají jemnou, hladkou konzistenci a střední viskozitu
 • jsou vhodné pro krémovou malbu
 • ideální pro malování na papír, karton, plátno, lepenku, kámen, kov, dřevo, kůži a plast.
 • jsou vodou ředitelné
 • jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat
 • rychle a rovnoměrně schnou
 • jsou voděodolné po zaschnutí

Náš tip: Pokud chcete vyzkoušet akrylovou pouring techniku, pak jsou tyto barvy nejlepším řešením. Jsou krémové a tak je nebude třeba příliš ředit. Akrylové pouring medium vám tak vydrží déle :-)