Pigma Micron® 10 / 0.60 mm - 3 barvy

Pigma Micron® 10 / 0.60 mm - 3 barvy


Pera s archivním inkoustem Pigma® Micro Pigment.
Nepropisuje skrz papír, permanentní, odolný vodě a chemikáliím, trvale barevný, neprůhledný, bez zápachu a rychleschnoucí.
Začátkem 80. let, Sakura vyvinul inkoust který používá pigment a ne barvu. Zde přišel průlom s objevem, jak ještě zmenšit pigmenty částic submikronové velikosti tak, aby inkoust rovnoměrně proudil i skrz nejužší psací pera. Dnes je Pigma® inkoust nejspolehlivější archivní kvalita na světě.

  • Pero Pigma Micron®, se výborně hodí pro technické kreslení, archívní zápisy, kresby a ilustrace.
  • Pro trvale barevné aplikace vždy nepřerušovaná a rovnoměrná linka.
  • Pracovní teplota: 5 - 40 ˚C
  • Typ inkoustu: Pigmentovaná inkoust na vodní bázi.
  • Velikost pera: 135 mm

 Technologie Pigma® přináší výsledky, které vám vydrží celý život.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Vždy rovnoměrná linka 0.6 mm po celou dobu používání. Zkoušky prokázaly po zaschnutí neprůhledný, trvale barevné, nemaže a odolný vodě, povětrnostním vlivům chemikáliím na všech porézních materiálech. Nepropisuje skrz papír, noviny a ani pergamen. Archivní jakost Micro Pigment® inkoustu.

Pigma Micron® se výborně hodí pro Zentangle, Kreslení i s Akvarely, Technické kreslení, Archívní zápisy, Ilustrace, Manga a všude tam, kde je potřeba archivní kvalita.

Použití na Papír, Karton, Kámen, Dřevo a všechny porézní materiály.

Pro trvale barevné aplikace jsou dostupná v 10 zřetelných velikostech fontu 0.15, 0.2, 0.25, 0.3, 0.35, 0.40, 0.45,  0.5, 0.6  a 0.7 mm (+ 1 mm Pgma graphic™) a 15 barev:

0.25 mm: 9 barev - 0.15 mm: 2 barvy - 0.45 mm: 15 barev - ostatní: á 4 barvy.