Trojhranná Pera Triple®

Trojhranná Pera Triple®


Jsou základní a nejlepší pomůckou pro získání správného návyku držení pera. Za 20 let prodeje máme reference od rodičů i učitelů dětí, že až teprve s těmito pery nastalo rapidní zlepšení psaní!
Iridiový hrot nepropisuje skrz papír a je odolný vůči rozskřípání. Záruka 2 roky proti rozskřípání.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Tato pera dostaly v testech od dětí i učitelů nejvyšší hodnocení jako nejvhodnější i nejlepší pomůcka na učení psaní a také je nejlepší na získání správného návyku držení pera. Oranžový klips pero s jemným hrotem pro praváky je ideální na učení psaní. Za 20 let prodeje máme reference od rodičů i učitelů dětí, že až teprve s těmito pery nastalo rapidní zlepšení psaní!
Tělo pera je z plastu, objímka kovová a hrot pera iridiový. Ten způsobuje pohodlné psaní bez tlaku i stálost stopy a tím úhledný výsledek. Nepropisuje skrz papír a je odolný vůči rozskřípání. Tato pera dostala nejvyšší ocenění jak od dětí tak i od odborné poroty. Testované pero mělo extra jemný hrot, který psal téměř v jakékoli poloze. Pero dostalo právem ze všech per nejvyšší hodnocení. Má pohodlné trojhranné držení, levný provoz a pěkně sedí do ruky.
Inkoustové bombičky jsou standartní velikosti a není problém je koupit v každém papírnictvý.

bruynzeel-sakura, spolehlivé výrobky, kterými se všichni těší po mnoho let.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Tato pera dostaly v testech od dětí i učitelů nejvyšší hodnocení jako nejvhodnější i nejlepší pomůcka na učení psaní a také je nejlepší na získání správného návyku držení pera. Modrý klips pero s normálním hrotem pro leváky je ideální na učení psaní. Pero pro leváky má speciálně konstruovaný hrot aby bylo možno psát přirozeně a ne přetáčet levou ruku tak aby psala jako pravá, protože pravák pero táhne zatímco levák pero před rukou tlačí.Inkoustové bombičky jsou standartní velikosti a není problém je koupit v každém papírnictvý. Za 20 let prodeje máme reference od rodičů i učitelů dětí, že až teprve s těmito pery nastalo rapidní zlepšení psaní!
Tělo pera je z plastu, objímka kovová a hrot pera iridiový. Ten způsobuje pohodlné psaní bez tlaku i stálost stopy a tím úhledný výsledek. Nepropisuje skrz papír a je odolný vůči rozskřípání.  Tato pera dostala nejvyšší ocenění jak od dětí tak i od odborné poroty. Testované pero mělo extra jemný hrot, který psal téměř v jakékoli poloze. Pero dostalo právem ze všech per nejvyšší hodnocení. Má pohodlné trojhranné držení, levný provoz a pěkně sedí do ruky.

bruynzeel-sakura, spolehlivé výrobky, kterými se všichni těší po mnoho let.