Nešpiní ruce, dobře se drží, nedělá žmolky, neláme se, jednotlivé vrstvy barev se snadno vrství na sebe a vznikají tím nové a jedinečné barevné odstíny. Povrch namalovaného obrázku je velmi jemný a za pomoci kuchyňského oleje si můžete vyrobit obrázek pergamenový/olejomalbu.

Trojboká voskovka nevyžaduje ořezávání a zbytky voskovy můžete použít pro jiné techniky třeba barvení vosku při výrobě svíček.

Voskovky na papíru vytvoří souvislou lesklou vrstvu a tím promění jakýkoliv papír v dekorační.
Na kresbu těmito voskovkami můžete dále čímkoliv kreslit
Malba s využitím různých struktur a šablon: můžete využít i přírodní zdroje listy ze stromů, různé krajky, výšivky, nastříhaný či zmačkaný papír, bublinkovou folii, embosovací kapsy na big shot.
Pro děti, které s malováním pomalu začínají doporučujeme na frotáž plastové obrázkové šablony.
 
Pro dekoraci papíru můžete použít i nálepky 3D z naší nabídky. Ty nalepíte na pevnou podložku a máte vytvořené vlastní šablony na frotáž.
Takto jednoduše můžete vytvářet exkluzivní přání, fotoknihy, skládání origami, fleurování, různé dekorace,dárkové tašky, všelijaké výzdoby, vějíře a jiné.

Tyto voskovky jsou doporučeny jako diagnosticko-terapeutický prostředek a jednou z možností jejich využití je ergoterapie. Doporučení využití magických voskovek v ergoterapii z "Fakulty zdravotnických studií, katedry fyzioterapie a ergoterapie na západočeské univerzitě v Plzni"si můžete přečíst ZDE. Pro výrobu pergamenového papíru do dolíčku pro úchop nakapeme pár kapek oleje (stolní olej) - ten rozpustí vosk a tím vznikne olejový akvarel (při použití parfémovaného oleje pak následně voní i papír). Při použití bílého pigmentu olejový akvarel zdůrazní nanesenou strukturu.
Nemusíte kupovat drahé dekorační papíry, vyrobíte si je doma z obyčejného kancelářského nebo svačinového papíru.
Patentováno