Sortiment

Newsletter
Sakura® sketch/note book 13x21cm 80 str. Krémově Bílý Papír 140g

Skica Sakura - Poznámkový blok 13x21 cm s 80 krémovými bílými listy 140 g / m2 bezkyselého papíru udrží všechny vaše inkoustové, tužkové, olejové pastely nebo uhlíky na jednom místě. Ilustrovaná úvodní strana: Anne Jorinde (Gouden Lijntjes). Kniha s pevným obalem je dodávána s držákem na pero, který se perfektně hodí k perům, jako jsou Pigma Micron a Sakura Gelly Roll. V zadní části Sketch - Note Book je zahrnuta rozšiřitelná obálka pro ukládání náčrtků a poznámek. Elastický uzavírací pásek zajišťuje, že kniha zůstane na cestách uzavřená a kompaktní. Sakura Sketch - Poznámkové knihy jsou ideální pro skicování a psaní s produkty Sakura: Pigma Micron, Pigma Brush, Koi Coloring Brush Pen, Gelly Roll, Permapaque a originální Cray-Pas. Sakura Sketch - Knihy poznámek jsou k dispozici v krémově bílých nebo černých stránkách v různých velikostech.

94140003

Sakura® Color Products Corporation Made in Japan

Dostupnost ve dnech: 15.3.

129,47 Kč s DPH

Koupit

107,00 Kč bez DPH
Desítky let zkušeností vyrábět a vyvíjet umělecké materiály udělaly z bruynzeel-sakura experta na rafinaci pigmentů. Což je výhoda oproti většině výrobců, kteří používají levné barvy a jen málo, a pokud vůbec, vlastní znalosti pigmentů.
Tyto znalosti se projevuje v celém sortimentu, který je pak jedinečný. A to jak výsledkem, používáním, možnostmi využití tak i životností samotného výrobku.
   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0,00 Kč
   Celkem 0,00 Kč

   K pokladně

   Heuréka - Ověřeno zákazníky